Naše kolejnice na záclony

Společnost Goelst vás navede na správnou stopu. Vyberte si typ kolejnice podle látky, stylu a typu záclony, kterou si přejete pověsit. Vyberte si způsob ovládání. Žádná kombinace není nemožná.

Bez ohledu na váš výběr jsou všechny kolejnice na záclony od společnosti Goelst vyrobeny z nejkvalitnějšího hliníku a jsou opatřeny nejplynulejšími a nejtiššími pojezdy.


Ručně ovládané kolejnice na záclony

Kolejnice na záclony 2102 Kolejnice na záclony 4600 Kolejnice na záclony 4700 Kolejnice na záclony 2900

Ručně ovládané kolejnice na záclony Goelst jsou k dispozici ve třech kategoriích: úzké kolejnice na záclony, široké kolejnice na záclony a několikanásobné kolejnice na záclony.

V závislosti na vzhledu a hmotnosti vašich záclon si vyberete z mnoha typů úzkých nebo širokých kolejnic.

Několikanásobné kolejnice jsou tvořeny dvěma až třemi dokonale rovnoběžnými kolejnicemi v jedné jednotce. Ideální řešení např. pro kombinaci záclon a závěsů.

 

Stáhněte si brožuru Ručně ovládané kolejnice na záclony (úzké)

 

Stáhněte si brožuru Ručně ovládané kolejnice na záclony (široké)

Provázkem ovládané kolejnice na záclony

Kolejnice na záclony 5100 Kolejnice na záclony 5300 Kolejnice na záclony 5600 Provázkem ovládané kolejnice na záclony

Kolejnice na záclony ovládané provázkem jsou elegantním řešením a zajišťují, že bude možné záclony plynule a tiše ovládat. Kolejnice jsou dodávány v řadě typů a jsou vhodné pro lehké a těžké záclony. Naši odborníci umějí kolejnicové systémy ohýbat tak, aby vyhovovaly každému tvaru nebo prostoru.

Specifické systémy, např. kolejnice pro římské rolety, kolejnice pro japonské závěsy nebo kolejnice pro zástěny, lze také ovládat provázkem.

 

Stáhněte si brožuru Provázkem ovládané kolejnice na záclony

Závěsy na dálkové ovládání / Pohony pro závěsy a záclony

Pohony pro závěsy a záclony 6200 Závěsy na dálkové ovládání Nice RF Závěsy na dálkové ovládání Pohony pro závěsy a záclony

Z hlediska luxusu a praktičnosti jsou jasnou volbou systémy závěsů na dálkové ovládání. Systémy na dálkové ovládání lze ovládat pomocí infračerveného nebo radiofrekvenčního dálkového ovladače nebo je lze napojit na automatický systém domácnosti.

Ovládání záclon dálkovým ovladačem nabízí mnoho výhod. Jednoduše tak lze ovládat okna, která jsou obtížně dosažitelná, jsou umístěna vysoko nebo se jedná o střešní okna. Navíc jsou závěsy na dálkové ovládání základním a praktickým řešením pro lidi se sníženou pohyblivostí. A nakonec lze závěsy na dálkové ovládání ovládat i během vaší nepřítomnosti a předstírat tak přítomnost osob v domě nebo bytě. Pohodlný doplněk k vašim bezpečnostním opatřením.

Mezi lákavé možnosti patří uvolnitelný hlavní pojezd (PRS), který umožňuje ruční ovládání.

 

Stáhněte si brožuru Závěsy na dálkové ovládání

Nemocniční zástěny s kolejnicovým systémem / kolejnice pro rozdělení prostor

Kolejnice pro rozdělení prostor 4100 Nemocniční zástěny s kolejnicovým systémem 4100 Kolejnice pro rozdělení prostor 5100 Nemocniční zástěny s kolejnicovým systémem

Nemocniční zástěny s kolejnicovým systémem od společnosti Goelst jsou konkrétně navrženy pro zdravotnictví a v daném odvětví jsou standardem už léta. Kolejnice se běžně používají k oddělení lůžek v nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních, ale lze je také použít k rozdělení prostoru ve firmách nebo v domácnostech.

Systém může být vybaven systémem Load Release, který umožňuje splnění požadavků na nespojování, a běžně lze naše kolejnice pro zástěny opatřit motorkem. Součástí systému může být praktické příslušenství, např. infuzní stojan, infuzní hák a držák záclony.

 

Stáhněte si brožuru Kolejnice pro rozdělení prostor

Systémy pro římské rolety

Systémy pro římské rolety 7400-E Systémy pro římské rolety 7400 Systémy pro římské rolety 7800 Římské rolety

Ať už se římské rolety používají jako samostatný systém nebo ve spojení s běžnými záclonami, dodávají interiéru teplo a styl. Vertikální pohyb rolet je ideální k zamezení určitému výhledu, zabránění zvědavým pohledům kolemjdoucích osob nebo k účinnému ztemnění prostoru.

Římské rolety také šetří prostor. Běžně se instalují do okenního výklenku, takže nezabírají žádný prostor stěny.

Systémy římských rolet od společnosti Goelst jsou vhodné pro všechny druhy látek a lze je ovládat provázkem, řetízkem nebo dálkovým ovládáním. Rolety lze zajistit v libovolné požadované výšce. Volitelná je také poloautomatická funkce: roleta se spustí automaticky po jediném krátkém zatažení.

 

Stáhněte si brožuru římské rolety

Systémy pro japonské závěsy

japonské závěsy Systémy pro japonské závěsy Systémy pro japonské závěsy 7330 japonské závěsy

Systémy pro japonské závěsy od společnosti Goelst vás přimějí ke kreativnímu smýšlení: ať už si chcete působivě vyzdobit okna, rozdělit místnost či oddělit šatník, japonské závěsy jsou vždy stylovým a flexibilním řešením. Japonské závěsy navíc věrně vystihnou libovolný design látky, kterou si přejete použít.

Japonské závěsy od společnosti Goelst lze použít jako volné samostatné jednotky nebo je lze napojit. Spojené panely lze ovládat dálkovým ovládání, provázkem nebo tyčkou.

 

Stáhněte si brožuru Systémy pro japonské závěsy

Kolejnice na sprchové závěsy

Kolejnice na sprchové závěsy 4100 Kolejnice na sprchové závěsy 5100 Kolejnice na sprchové závěsy Kolejnice na sprchové závěsy 4200

V mnoha oblastech, např. ve zdravotnictví, jsou plynule se pohybující sprchové závěsy nejen žádané, ale také nezbytné z důvodu bezpečnosti, pohodlí a praktičnosti. Proto jsou kolejnice na sprchové závěsy od společnosti Goelst dovedně zhotoveny z jediného kusu kolejnice, včetně ohybů. Tento nepřerušený hliníkový profil s voděodolným uchycením zajišťuje, že sprchové závěsy se budou vždy pohybovat plynule a tiše po mnoho let.

Stabilní instalace této kolejnice je díky dodávaným montážním prvkům hračkou.

 

Stáhněte si brožuru Kolejnice na sprchové závěsy

Systémy pro střešní okna / zimní zahrady

Střešní světlíky / střešní okno / zimní zahrada Systémy pro střešní okna / zimní zahrady 6500 Systémy pro střešní okna / zimní zahrady 6700 Světlík / střešní okno / zimní zahrada

Střešní okna a jiné prostory s průhlednými střechami si vyžadují specifická řešení. Často jsou tato místa obtížně dosažitelná, mohou mít netypické tvary nebo problematické úhly. Přesto můžete stále vyžadovat zamezení pronikání slunečního svitu, regulování teploty interiéru nebo zmírnění akustiky.

Ve všech případech vám systémy Goelst nabídnou řešení. Společnost Goelst dodává systémy pro všechny tvary oken a všechny úhly. Systémy jsou elektrické a lze je ovládat dálkovým ovládáním nebo domácím automatickým systémem.

 

Stáhněte si brožuru Systémy pro střešní okna / zimní zahrady

Závěsný obrazový systém

Závěsný obrazový systém Závěsný obrazový systém Závěsný obrazový systém Závěsný obrazový systém

V mnoha odvětvích, ale stále více i v domácnostech, jsou nástěnné dekorace pravidelně měněny, přesouvány či je měněno jejich uspořádání. Výsledkem je obvykle stěna plná děr po závěsných prvcích. Závěsný obrazový systém od společnosti Goelst velmi usnadní výměnu rámu. A vaše stěny zůstanou nedotčené.

Závěsný obrazový systém obsahuje neutrální obrazovou kolejnici a odpovídající lanka a háčky. Kolejnice se montuje na stěnu nebo na strop. Lanka jsou následně zaháknuta do kolejnice a háčky jsou nasunuty na lanko do požadované výšky. Závěrečným krokem je jednoduché zavěšení předmětů na háčky. Není zapotřebí žádné složité plánování či měření uspořádání, stačí vše nainstalovat a upravit podle vašich potřeb. Za účelem doplnění efektu lze naše systémy opatřit LED nebo halogenovým osvětlením, které zvýrazní vaše oblíbené předměty.

Stručně: systémy pro zavěšení obrazů jsou neutrálním, elegantním a velmi flexibilním řešením pro statický design stěn. To nejlepší: systém kupte pouze jednou a máte ho do konce života.

www.stasgroup.com/cz

Stáhněte si brožuru Závěsný obrazový systém

Řešení Swing System (Systém řasení)

Řešení Swing System (Systém řasení) Řešení Swing System (Systém řasení) Řešení Swing System (Systém řasení)

Řešení Swing System (Systém řasení) není kolejnicový systém, je doplněním kolejnice. Zvláštní metoda Swing vytváří krásné záclony s pravidelným nařasením. Luxusní vzhled, který lze najít po celém světě v hotelech, na jachtách, ale také v soukromých domácnostech.

Řešení Swing System (Systém řasení) lze použít v kombinaci s kolejnicovými systémy, které jsou ovládány ručně, provázkem nebo dálkovým ovládáním.

 

Stáhněte si brožuru Řešení Swing System (Systém řasení)
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA